Redukcja cellulitu

Problem cellulitu dotyka obecnie już ponad 90 % dorosłych  kobiet. Jego powstawanie ma przede wszystkim podłoże hormonalne i genetyczne. Na szczęście stosując odpowiednie metody, możemy w większości przypadków, pozbyć się go całkowicie albo przynajmniej w znacznym stopniu zredukować.

Redukcja cellulitu

Kompleksowe podejście do problemu

Do walki z cellulitem stosuje sie wiele różnych metod, które można podzielić przede wszystkim na inwazyjne i nieinwazyjne.

W metodach inwazyjnych, skuteczniejszych przy bardziej zaawansowanych zmianach, zostaje naruszona ciągłość skóry, przez wkłucie igłami, bądź nacięcia skalpelem. Takie zabiegi powinni wykonywać wyłącznie doświadczeni lekarze, gdyż zawsze istnieje ryzyko powikłań.

Przy łagodniejszych formach cellulitu do jego zlikwidowania, bądź przynajmniej redukcji wystarczą metody nieinwazyjne, z czego na szczególną uwagę zasługują kawitacja ultradźwiękowa i masaże bańką chińską.

W celu polepszenia skuteczności tych zabiegów proponujemy kompleksowe rozwiązanie, czyli połączenie dwóch oddziaływań w ramach jednej terapii. Daje to wzmocnienie skuteczności obu metod na zasadzie efektu synergii. Wykonywanie w ramach naszej terapii antycellulitowej naprzemiennie różnych zabiegów da na pewno lepsze efekty, niż stosowanie tylko jednego z nich.

Leczenie „skórki pomarańczowej” jest długotrwałym procesem, dlatego zawsze będzie wymagało wykonania serii zabiegów. Ich liczba będzie inna dla każdej osoby, w zależności od typu i zaawansowania cellulitu. W niektórych przypadkach zadowalające efekty mogą się pojawić dopiero po kilkunastu zabiegach.

Im szybciej, tym lepiej

Nieleczony cellulit utrwala się i z biegiem czasu, jeżeli długo nic z tym nie będziemy robić, coraz trudniej będzie uzyskać zadowalającą poprawę, bądź pozostaną nam tylko mocno inwazyjne metody.
W bardziej zaawansowanych stadiach grudki tłuszczu będą otaczane twardymi i mocnymi włóknami kolagenu utrwalającymi niechciane górki i doliny na skórze. A rozbicie trwałych struktur kolagenowych bez silnej, inwazyjnej ingerencji pod skórą jest praktycznie niemożliwe.

Czas na działanie

Skorzystaj z naszej kompleksowej terapii antycellulitowej, łączącej dwa skuteczne oddziaływania – kawitację ultradźwiękową i masaże bańką chińską. Zadzwoń, dowiedz się o szczegóły i umów się na pierwszy zabieg. Likwidacja lub przynajmniej redukcja cellulitu jest możliwa.

Usuwanie cellulitu

Podziel się