Euforium Gabinet Masażu

Codzienność zostaw za drzwiami.

Przytulny gabinet masażu z miłą atmosferą i dobrym klimatem.

Zlokalizowany 5 minut jazdy od centrum Łodzi, blisko skrzyżowania ulic Przybyszewskiego i Kilińskiego, co zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Bezproblemowe, bezpłatne parkowanie na ulicy Lubelskiej.

Spokojne wnętrze, wygodny stół do masażu, ciepłe olejki. Można tu odpocząć, wyciszyć się, znaleźć pomoc w dolegliwościch i poczuć się lepiej.

Gabinet masażu Łódź

Ola

Terapią i masażem zajmuję się od 15 lat. W moim repertuarze mam masaż klasyczny, relaksacyjny, aromaterapię, indyjski masaż twarzy i głowy, masaż biodynamiczny i prenatalny, coaching, praca z emocjami metodami EFT oraz Emotional Clearing. W 2003 założyłam klinikę w Londynie, gdzie przez 10 lat wspólpracowałam z terapeutami medycyny naturalnej. Zaznajomiłam się wtedy z medycyną chińską, ajurwedyjską oraz technikami pracy z ciałem. Przez kilka lat byłam też Doulą – terapeutką zapewniającą fizyczne, emocjonalne i informacyjne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie. Moja przygoda z Doulo-waniem zaczęła się w Indonezji, gdzie pracowałam jako wolontariuszka w lokalnej klinice porodowej.

Praca z ciałem, emocjami, trening uważności i medytacja bardzo mi pomogła w uspokojeniu własnych problemów emocjonalnych. Wszystkie terapie które propaguję to najlepsze i najbardziej skuteczne w tej chwili na świecie metody samo-rozwoju. Sama wypróbowałam, jako klientka, każdą z terapii które praktykuję. Uczę metody EFT w Łodzi (Emotional Freedom Technique). Moje szkolenia są akredytowane przez The Guild of Energist, brytyjską organizację zrzeszającą terapeutów EFT.

Jestem szczególnie zainteresowana kompleksową pomocą w leczeniu stresu, stanów lękowych i nerwic. Moje sesje mogą łączyć aromaterapię, masaż z użyciem olejków które wyciszają i relaksują oraz pracę z emocjami. Uczę klientów metody EFT, którą mogą oni potem wykorzystywać samodzielnie w czasie lub po szczególnie stresujących wydarzeniach. Doradzam też w wyborze i mieszaniu olejków aromaterapeutycznych na uspokojenie. Stosowane regularnie mają niezwykłe właściwości lecznicze.

Zapraszam do kontaktu, oferuję darmowe 15-minutowe spotkanie telefoniczne lub bezpośrednio w gabinecie Euforium w celu omówienia, czy i jak mogłabym pomóc.

Masażystka Łódź

Tomasz

Masażysta Łódź

Masażem zajmuję się od 8 lat. Sam często z przyjemnością korzystam z dobrodziejstw masażu. Wykonuję masaże lecznicze, klasyczne, relaksacyjne, prenatalne, bańką chińską. Oferuję również zabiegi odchudzające, poprawiające wygląd skóry oraz pomoc w leczeniu cellulitu. W pracy lubię łączyć techniki relaksacyjne i lecznicze tak, aby zabieg miał jednocześnie działanie terapeutyczne i odprężające, dla ciała, jak i również dla psychiki. Cały czas szkolę się, poszukując najlepszych technik i metod uwolnienia od napięć i bólu.

Od wielu lat propaguję ćwiczenia fizyczne i ruch, jako najlepszy sposób zatrzymania niekorzystnych wpływów dzisiejszej cywilizacji, takich jak stres, napięcie, zwyrodnienia spowodowane wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Jestem zwolennikiem poglądu, że ruch jest najlepszym znanym ludzkości kosmetykiem i nie zastąpią go jakiekolwiek kremy i specyfiki. Uprawiam czynnie sport – pływanie, siłownia, gimnastyka kręgosłupa. Pracowałem wcześniej również jako instruktor sportów wodnych.

Masaż Łódź

Pracujemy w tygodniu od godziny 10 do 20. W miarę możliwości także w soboty, niedziele i święta. Dla komfortu klientów stosujemy jednorazowe podkłady, masaże wykonujemy przy odpowiednio dobranej muzyce i stłumionym oświetleniu. Używamy wyłącznie najlepszych naturalnych olejków i wysokiej klasy kosmetyków. Zapraszamy serdecznie.


Podziel się