Masaż kosmetyczny

Połączenie najlepszych oddziaływań masażu z rewelacyjnym wpływem na skórę najlepszych, całkowicie naturalnych olejków dla pięknego wyglądu całego ciała i wspaniałego samopoczucia.

Praktycznie wszystkie kosmetyki do ciała dostępne w sklepach zawierają konserwanty, stabilizatory i mnóstwo chemii. Na szczęście obserwujemy obecnie zdecydowany powrót do natury i do najprostszych, a jednocześnie najskuteczniejszych kosmetyków, jakimi są naturalne olejki. Przebogate w zdrowe mikroelementy, enzymy, kwasy tłuszczowe, witaminy są prawdziwymi eliksirami zdrowia i urody.

Poprzez masaż kosmetyczny sprawiamy, że skóra jest lepiej ukrwiona i zrelaksowana, przez co zdecydowanie lepiej wchłania wszystkie odżywcze składniki, zostawiając na dłużej ich dobroczynny wpływ.

Nie ma nic przyjemniejszego, niż relaksacyjny masaż kosmetyczny wykonany z użyciem ciepłego olejku kokosowego, migdałowego, arganowego lub z masłem shea.

Masaż kosmetyczny z użyciem olejku z masłem shea

Masaże kosmetyczne mogą być wykonywane w oparciu o techniki masażu klasycznego, bądź relaksacyjnego, w zależności od oczekiwań klientki.

Masaż może być wykonany na całe ciało w celu odprężenia i zachowania młodego wyglądu skóry, bądź na wybrane obszary, wymagające większej uwagi.

Olejek kokosowy
Polecany jest dla skóry dojrzałej. Daje silny efekt nawilżający i wygładzający. Olejek kokosowy ma również działanie antybakteryjne.

Olejek migdałowy
Szczególnie wskazany dla skóry suchej i wrażliwej. Działa kojąco, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Rekomendowany na rozstępy.

Masło shea
Wygładza, pielęgnuje oraz chroni skórę przed złym wpływem czynników zewnętrznych. Przyspiesza gojenie się ran oraz poparzeń słonecznych. Nie uczula i dodatkowo łagodzi zmiany alergiczne. Uelastycznia skórę, dając jej satynowy wygląd i delikatny zapach.

Olejek arganowy
Najbardziej ceniony z olejków do masażu. Prawdziwy eliksir zdrowia i urody, o silnym działaniu regenerującym, ujędrniającym i odżywczym. Polecany wszystkim kobietom, które pragną zachować zdrową, młodo wyglądającą skórę.

Masaż kosmetyczny jest też niezastąpiony w zmniejszeniu widoczności rozstępów i blizn.

Tutaj naprawdę łączymy przyjemne z pożytecznym!

Cena masażu kosmetycznego: 40 minut – 80 zł, 60 minut – 120 zł, 90 minut – 160 zł

Masaż kosmetyczny z użyciem olejku arganowego

Masaż kosmetyczny


Podziel się