Masaż bańką chińską

Mniejszy lub zlikwidowany cellulit, jędrniejsza skóra, ładniejsze pośladki, zredukowane rozstępy.

Nie jest to najprzyjemniejszy z masaży, ale masaż bańką chińską to na pewno jeden z najskuteczniejszch środków walki z tzw. skórką pomarańczową w średnio zaawansowanych przypadkach. Zwłaszcza w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami fizycznym i ewentualną dietą.

Masaż bańką chińską składa się z dwóch części. Pierwsza to kilkuminutowy intensywny masaż manualny. Ma na celu rozgrzanie miejsca zabiegu i zwiększenie ukrwienia skóry w tym miejscu. Druga część, to praca z bańką chińską, która przez podciśnienie rozbija podskórną tkankę tłuszczową. Zabieg przeprowadzony wyłącznie z bańką, bez uprzedniego przygotowania i rozgrzania skóry będzie mniej skuteczny.

Masaż bańką chińską jest również dobrą metodą zmniejszania widoczności rozstępów. Pobudza bowiem skórę do produkcji nowego kolagenu. Przyda się szczególnie w profilaktyce przeciwrozstępowej w czasie ciąży, jako jeden z elementów masażu prenatalnego.

Masaż bańką chińską

W zależności od wrażliwości skóry, po masażu bańką chińską mogą pozostać przekrwienia i drobne wybroczyny, które jednak wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Oczekiwane rezultaty będą widoczne po wykonaniu serii 10-12 zabiegów, które powinny być wykonywane w odstępach 2 do 7 dni.

Do masażu bańką chińską używam specjalnego antycellulitowego olejku Guarana Slim z liczi, który ma intensywne działanie regeneracyjne, wygładza i poprawia jędrność i elastyczności skóry, a także wzmacnia naskórek, łagodzi podrażnienia oraz przywraca skórze miękkość i gładkość.

W bardziej zaawansowanych stadiach cellulitu tłuszczowego zalecamy włączenie do terapii zabiegów kawitacji ultradźwiękowej. Zobacz opis naszej kompleksowej oferty redukcji cellulitu.

Cena masażu bańką chińską: 40 minut – 80 zł, 60 minut – 120 zł.

Sprawdź aktualne promocje!

Redukcja rozstępów za pomocą masażu bańką chińską

Podziel się