Indyjski masaż twarzy

Indyjski masaż twarzy

Naturalny lifting twarzy

Indyjski Masaż Twarzy to mieszanka Ayurverdy (medycyny indyjskiej) oraz zachodnich technik masażu i akupresury. Jego twórczynią jest Kundan Mehta, której mąż Narenda Mehta rozpowszechnił Indyjski Masaż Głowy na zachodzie.

Masaż ten koncentruje się na twarzy i szyi, gdzie przy użyciu specjalnych technik akupresury poprawiony zostaje wygląd skóry, poprzez stymulację ukrwienia i płynów limfatycznych. Skóra nabiera blasku i promienieje. Odpowiednie techniki uwalniają napięcie z twarzy, poprawiają jej ogólny wygląd, uelastyczniają mięśnie oraz wspomagają procesy odmładzające. Pomagają też w definiowaniu ładnych konturów twarzy.

Masaż ten nazywany jest też nieinwazyjnym, naturalnym liftingiem twarzy. Seria kilku sesji jest zalecana do podtrzymania efektów. Jeśli interesują Cię naturalne metody odmładzające i uzdrawiające bez użycia skalpela i zastrzyków, to Indyjski Masaż Twarzy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Ponadto sam masaż twarzy ma też kojący wpływ na system nerwowy i jest polecany jako antidotum na stres i nerwicę.

Masaż twarzy w Studio Masażu Euforium Łódź

Cena indyjskiego masażu twarzy: 60 minut – 100 zł.


Podziel się